•  

Під Крюківським мостом поблизу Кременчука знайшли вибуховий пристрій

1510
Під Крюківським мостом поблизу Кременчука знайшли вибуховий пристрій

23 липня об 11 годині ранку начальник караулу охорони Крюківського мосту повідомив, що виявив підозрілу валізу під час огляду прилеглої акваторії.

В зв’язку з чим, на місце виїхала слідчо-оперативна група та працівники ДСНС і СБУ, що б дістати підозрілий предмет з води залучили і водолазів.

Як зазначають на сайті УМВС в Полтавській області: «Обстеживши місце події, було встановлено, що на брускові пінопласту прив’язана мотузка довжиною понад три метри, до якої під водою прив’язана валіза, в якій знаходиться предмет, схожий на інерційну котушку».

Потенційний вибуховий пристрій був вилучений для подальшого обстеження вибухотехніками, а правоохоронці разом з рятувальниками ретельно обстежили прилеглу до моста зону і всі секції конструкції, але інших потенційно вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

На думку начальника ВЗГ УМВС Юрія Сулаєва, подібним чином могла перевірятися пильність правоохоронців:

Довідково: Конденсаторная підривна машинка КПМ-1А У1 призначена для ініціювання вибуху електродетонаторів шляхом подачі на них напруги і струму достатніх для нагріву платино-іридієвого або ніхромового містка до температури спалаху запального складу.

Простіше кажучи, підривна машинка використовується для підривання зарядів електричним способом.

Олександр Сергєєв

"Останній Бастіон"

Коментарі