•  

Під Полтавою вандали пошкодили вагони КВБЗ, відправлені в Київ

330
Під Полтавою вандали пошкодили вагони  КВБЗ, відправлені в Київ

8 липня близько 22 години недалеко від станції Полтава-Південна, у районі села Терешки, вандали здійснили хуліганський напад на електровоз і поїзд метро Крюківського вагонобудівельного заводу, який переправляли у Київ після модернізації.

Про це повідомили на сайті ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

«Каменем розбили переднє скло електровозу. Розбиті також вікна у першому та п’ятому вагонах метро з лівої сторони. У результаті пошкоджені й деформовані бокові стінки вагонів. Заподіяний значний матеріальний збиток. Ця ситуація могла закінчитися аварією на залізній дорозі, травмами для машиніста та осіб, які супроводжували поїзд. Тепер вагони метро необхідно ремонтувати, що може порушити графік їх здачі у визначені договором терміни», - інформує прес-служба КВБЗ.

За даними виробника це не перший подібний випадок. Два роки тому на цьому самому місці був пошкоджений пасажирський поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Президент ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько звернувся до обласної влади та правоохоронних органів з проханням розібратися з цією ситуацією, знайти злодіїв і притягти їх до відповідальності з відшкодуванням КВБЗ матеріальних втрат.

Нагадаємо, що КВБЗ у партнерстві з японською компанією ITOCHU Corporation проводить комплексну модернізацію 95 вагонів Київського метрополітену.

Коментарі