•  

Під реєстраційною службою міськуправління юстиції величезна черга

880
Під реєстраційною службою міськуправління юстиції величезна черга

Приватні підприємці на світанку збираються під дверима відомства, щоб зайняти чергу для оформлення реєстраційної карти юридичної особи. Терміни для оформлення документів спливають 25 травня, тому люди масово щодня вистоюють чергу в реєстраційну службу.

Як передає «Лтава», місцевим підприємцям довелося стати в черзі через зміни в законодавстві.

«Півроку тому набрав чинності Закон України, згідно з яким юридичні особи повинні подати державному реєстратору відомості про своїх кінцевих бенефіціарів . Тепер кожна юридична особа повинна оформити реєстраційну карту. Тому кожен поспішає вирішити проблеми з документами, інакше доведеться платити штраф».

Люди запевняють, що про зміни в законодавстві знали давно, а от відповідні бланки для оформлення реєстраційної карти з'явилися тільки в цьому місяці. Тому оформляти документи почали кілька тижнів тому.

За словами начальника реєстраційної служби, бланки, про які йде мова, були доступні з початку квітня. У відомстві кажуть, що пішли назустріч людям, щоб вирішити проблему з щоденними чергами.

Деякі з підприємців вважають, що вирішити проблему з чергами можна, запровадивши електронну систему.

У реєстраційній службі кажуть, що до 25 травня оформити документи всім нереально, тому що в списку більше 15-ти тисяч людей. Відомство звернулося з листом до центральних органів влади, щоб продовжити терміни оформлення документів.

Коментарі