•  

Підприємця оштрафували на 68 тис грн. за розіграний тендер на 680 тисяч

1150
Підприємця оштрафували на 68 тис грн. за розіграний тендер на 680 тисяч

Суд стягнув з приватного підприємця на користь держбюджету 68 тис грн. штрафу та пені за розіграний тендер. Про це свідчить рішення Господарського суду Полтавської області від 8 липня, повідомляють Наші Гроші.

У грудні 2011 року відділ освіти Полтавської райдержадміністрації провів тендер на закупівлю послуг з організації харчування школярів Полтавського району на загальну суму 2,42 млн грн. Участь у торгах взяли чотири фізособи-підприємця (Тетяна Щегула, Наталія Удовенко, Ірина Білоусова і Наталія Гамерник), між якими і було розподілено чотири лоти. Договори з ними підписали на початку січня 2012-го.

У червні 2013 року Антимонопольний комітет оштрафував Тетяну Щегулу на 34 тис грн. АМКУ встановив, що підприємці узгодили між собою дії під час участі у торгах. Висновки АМКУ базуються на схожостях в оформленні документів. Крім того, підприємці разом отримували довідки з банку і контролюючих органів (ці довідки мають однакові дати та послідовні номери).

Оскільки Тетяна Щегула не сплатила у встановлений строк 34 тис грн. штрафу, то їй також було нараховано 34 тис грн. пені. Суд стягнув ці суми з підприємця на користь держбюджету.

Підприємець оскаржила рішення суду першої інстанції, однак апеляційний суд повернув їй її заяву через пропущення апеляційного строку.

Тетяна Щегула отримала підряд на організацію харчування школярів Полтавського району у 2012 році на суму 682 тис грн.

Коментарі