•  

Підрозділи російського спецназу понесли величезні втрати на Донбасі

3850
Підрозділи російського спецназу понесли величезні втрати на Донбасі

За повідомленням білоруського емігрантського «Єврорадіо», елітні підрозділи російського спецназу понесли величезні втрати на Донбасі під час пошуку зниклої новітньої російської установки секретного зв'язку.

Біля міста Ровеньки Луганської області 24 лютого пропав «Об'єкт Вега». Першим про це повідомив український блогер Олег Ярчук, який регулярно розміщує на своїй сторінці в інтернеті перехоплення донесень російських підрозділів.

Він вказав, що на пошук було кинуто спецпідрозділ «Центру спеціального призначення ФСБ Росії». Воно повідомило командуванню, що в районі пошуків діють «диверсійно-розвідувальні групи невідомого походження».

У бою з однією з них російський спецназ втратив трьох людей убитими. Пізніше спецназ з Буро, ака «Владикавказа», потрапив на мінне поле, втратив двох бойовиків убитими, один був поранений.

25 лютого були знайдені трупи 10 убитих бойовиків спецпідрозділу ФСБ, які брали участь в операції і раптово зниклих. 26 лютого стало відомо, що втрати поніс і спецпідрозділ «Вимпел» (воно також відноситься до ФСБ). Його бойовики знайшли заховані тіла 21 убитого охоронців зниклої установки зв'язку. Коли вони спробували дістати тіла з поховання, спрацювали мінні пастки спрямованої дії з пакетними стрелообразнимі елементами. Вони були закріплені в зоні поховання на деревах, пише Ярчук з перехоплення донесення.

В результаті 3 бойовика «Вимпел» були успішно ліквідовані, 11 були поранені.

Аналізуючи перехоплення донесень російських підрозділів останніх днів, блогер робить висновок, що новітню російську установку секретного зв'язку захопив не український спецназ, а «спецпідрозділ «Х» країни «Х». Після цього воно перехопило управління об'єктом і відключило його від космічної системи позиціонування, що ускладнило пошуки для російських військових.

Установка була вивезена з оточеної невеликої зони пошуку. Невідомі командос знищили 39 і поранили 12 бойовиків елітних російських спецназів. Олег Ярчук переконаний, що це сигнал країни «Х» Москві і особисто Путіну.

За неофіційною інформацією, «Об'єкт Вега» - це мобільна установка закритих шифрувальних каналів зв'язку в умовах активного радіоелектронної протидії. Зовні вона виглядає як кунг на шасі КАМАЗу з напівсферичної антеною.

Наголошується, що установка на Донбасі опинилася тиждень тому для тестування в бойових умовах.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Коментарі