•  

Підсумки фотоконкурсу "Вікі любить пам'ятки"

330
Підсумки фотоконкурсу "Вікі любить пам'ятки"

Нещодавно в одній з виставкових зал музею Івана Гончара у Києві відзначили переможців української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки».
сотню кращих. До конкурсу долучилися й учасники проекту "Мандруймо Полтавщиною". Так було завантажено світлини з їх веломандрівок рідним краєм.

Музичні класи Ф. І. Базилевича, Полтава

Воскресенська церква (мур.) 2Братська могила радянських воїнів, Шеки

Пам'ятник-бюст Т.Г.Шевченку,Полкстінь 1

Пам’ятник українським козакам, Нові Санжари 2Пам. Тарасу Бульбі

Братська могила 1345 російських воїнів

З початку церемонії по-черзі були відзначені переможці у номінаціях «За найбільшу кількість сфотографованих пам'яток», «За найбільшу кількість сфотографованих пам'яток області» для кожного з 27 регіонів України, «За найкраще фото області».

В номінації «Найкраще фото Полтавської області» перемогла фотографія Сампсоніївської церкви на полі Полтавської битви. Автор фото - користувач Fesya2010.

І вже кульмінацією заходу було оголошення 10 найкращих фотографій пам'яток культурної спадщини України, що візьмуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Цього року в конкурсі також було 2 спеціальні номінації: «Найкраща серія фотографій Житомирщини» та «Пам'ятки дерев'яної архітектури України». Загалом оргкомітет відзначив дипломами 42 конкурсанти, що перемогли у 56 номінаціях.

Під час та після нагородження кожен охочий міг висловити свою думку та бути почутим. Окрім численних подяк на адресу організаторів, журі та учасників, лунали й зауваження щодо уже завершеного конкурсу та пропозиції на майбутнє.

Коментарі