•  

Підвищення тарифів «Укрзалізниці» спричинить нове зростання цін – економіст

110

Нещодавно «Укрзалізниця» оголосила про плани по збільшенню вартості вантажоперевезень. Так залежно від тарифних рівнів, подорожчання становитиме від 10 до 49 %, що сильно вдарить по українському експорту і цінах на продукти в країні. Про це пише «Обозреватель».

На думку економіста Ярослава Жалило, рішення залізничників може вплинути на зростання цін.

Різко проти ініціативи «Укрзалізниці» виступила Американська торговельна палата. На думку бізнес-асоціації, тарифи повинні бути економічно зумовленими і встановлюватися під контролем державного регулятора - Національної комісії з питань транспорту (НКРТ), повідомляє видання.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян визнає катастрофічність проблеми відомства. У бесіді з «Обозревателем» він підкреслив, що компанія-монополіст працює як типова африканська країна.

«Без оздоровлення компанії - це дорога в нікуди. Насправді це підхід типової африканської країни - в поганому сенсі. Коли люди готові платити в 2-3 рази більше, тому що альтернативи у них немає. Цим шляхом йде УЗ, постійно підвищуючи тарифи і не модернізуючи компанію», – вважає Омелян.

Читайте також: Ріст цін, абонплата, нові управителі: коли і яких змін чекати у сфері ЖКГ?

http://bastion.tv/news/rist-cin-abonplata-novi-upraviteli-koli-i-yakih-zmin-chekati-u-sferi-zhkg/

Посилання на джерело: https://www.obozrevatel.com/economics/economy/p...

Коментарі