•  

Піклувальна рада на Полтавщині контролюватиме кошти для військових

320
Піклувальна рада на Полтавщині контролюватиме кошти для військових

На Полтавщині створять піклувальну раду, яка буде слідкувати за коштами, що виділили для військових та за їх розподілом.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук під час робочої зустрічі з представниками Генштабу Збройних Сил України.

«Для того, аби виключити будь-які факти щодо нецільового використання цієї допомоги, і вирішено створити піклувальну раду за участі найавторитетніших громадян Полтавщини. До ради увійдуть керівники великих промислових підприємств, відомі громадські та культурні діячі, чия чесність та патріотизм поза підозрою. Вони визначатимуть пріоритети в фінансуванні потреб батальйону територіальної оборони та інших спецпідрозділів, а також перевірятимуть доцільність витрачання коштів»,- зазначив Бугайчук.

Він також додав, що керівництво області вирішило гуманітарну допомогу військовим збирати через обласний підрозділ всеукраїнської громадської організації «Товариство сприяння обороні України», щоб убезпечити від заробляння «нечистих» на руку громадян.

Голови Полтавської ОДА нагадав, що завдяки допомозі великих промислових підприємств, середнього та малого бізнесу, небайдужих громадян на потреби Полтавського батальйону територіальної оборони та міліцейських спецпідрозділів, що беруть участь у АТО, витрачено уже до двох мільйонів гривень. Закуповувалися бронежители, одяг, взуття, білизна, прилади нічного бачення.

Нагадаємо, що з обласного бюджету виділено 5 мільйонів гривень на потреби військовим.

Коментарі