•  

Пілоти з Полтавщини представили Україну на авіапоказі в Бельгії

220

Миргородські пілоти 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ Олександр Оксанченко і Юрій Булавка представили Україну на міжнародному авіапоказі. Про це повідомила прес-служба Міноборони.

http://www.mil.gov.ua/news/2018/09/10/vijskovi-lotchiki-z-mirgoroda-oleksandr-oksanchenko-ta-yurij-bulavka-pokazali-vishhij-pilotazh-pid-chas-pyati-aviashou-v-evropi/

«Фігури вищого пілотажу у виконанні Оксанченка на бойовому літаку-винищувачі Су-27 викликали бурхливі оплески глядачів. Юрій Булавка встигав ще й представляти авіаційну техніку під час статичного показу. За вражаючий виступ миргородські льотчики отримали пам'ятні нагороди не тільки від організаторів міжнародного авіаційного показу в Бельгії, але і від учасників. Зокрема, пілотажна група з Франції подарувала нашим льотчикам картину на знак визнання високої майстерності українців в льотній справі», — зазначають у міністерстві.

Виступ на авіашоу у Бельгії завершив чергове турне українських пілотів на європейських авіашоу, що проходили в Данії, Польщі, Чехії, Великобританії.

Нагадаємо, миргородські пілоти представили Україну на авіашоу в Польщі.

http://bastion.tv/news/mirgorodski-piloti-predstavili-ukrayinu-na-aviashou-v-polshi/

Коментарі