•  

​Після хвилювань під міськрадою міліція і військові провели там навчання з придушення заворушень

1320
​Після хвилювань під міськрадою міліція і військові провели там навчання з придушення заворушень

Вчора біля будівлі Полтавської міської ради пройшло велике спільне тренування співробітників райвідділів міліції і бійців батальйону «Полтава». У навчальні силовики відпрацьовували протидію масовим правопорушенням.

Навчання не на жарт злякали городян: прилеглу територію оточили велика кількість людей у військовому обмундируванні. На головах силовиків каски, а в руках гумові кийки.

Про захід силові відомства не попереджали городян. «Останніми днями Полтавська міська рада була осередком акцій протесту та провокацій, до того ж — це як-не-як державна установа. Тому ми вирішили попрацювати саме там, для того, щоб відпрацювати свої дії, а також задля профілактики» - так прокоментував навчання заступник начальник управління громадської безпеки Полтавського обласного УМВС Дмитро Можаєв.

Як повідомлялося раніше, кінець минулого тижня в Полтаві відзначився акціями протесту під стінами мерії, в яких три дні поспіль брали участь по кількасот людей. Кілька разів активістам навіть вдавалося прорватися в середину – зокрема люди в камуфляжі, які назвалися «Правим сектором» ледь не зірвали сесію, заходили до кабінету мера і навіть ночували в сесійній залі. Протести були пов’язані з голосуваннями депутатів по РФ, ДНР і ЛНР, та щодо виділення землі учасникам АТО.

Максим Кондратенко

Коментарі