•  

​Пісок від Бастіону добрався і до дворів на Браїлках

3920
​Пісок від Бастіону добрався і до дворів на Браїлках

Останній Бастіон за кілька місяців свого існування вже має істотні досягнення. Для прикладу, лише одного піску до дворів Полтави було завезено майже 500 тон. І в кожному дворі наші представники чули одні й ті ж слова подяки і низку нарікань на органи місцевого самоврядування.

Минулої п’ятниці, 11 серпня, Останній Бастіон разом з вже знайомим нашим читачам Романом Матієнкомз благодійної організації «Україна без сиріт» розвіз черговий самоскид з піском. Цього разу поталанило дітям, що мешкають у районі Браїлок.

«Нам пісок потрібен завжди адже в нас тут діти, ви самі все розумієте. Цього року ми звертались до ЖКХ з цього питання, нам там люб’язно сказали «до побачення». Після цього сходили написали заяву до міськвиконкому. Півтора чи 2 місяці ми чекали, зрештою нам привезло, щось віддалено схоже на пісок, пройшло 2 тижні і його вже не має. Дуже добре, що в нашому місті існує така громадська організація, як ваша», - повідомила одна з місцевих матусь Олена.

Здавалося б лише пісок, але дивлячись на радість дітей – розумієш, що це щось більше:

Зауважимо, що це не остання наша машина, тому чекайте на нові матеріали на нашому сайті (www.bastion.tv) і дивіться у вікно, можливо наступного разу поталанить і вашому двору.

Коментарі