•  

Південна залізниця святкує 145-річчя з дня заснування

560
Південна залізниця святкує 145-річчя з дня заснування

7 липня, в управлінні Південної залізниці у Харкові відбулися урочистості з нагоди 145-річного ювілею магістралі. Близько 200 найкращих працівників залізниці отримали відомчі й галузеві відзнаки.

«Сьогодні, в день 145-річчя Південної магістралі хочу висловити вдячність за самовіддану працю, сумлінне ставленнядо роботи, почуття відповідальності, за роки, присвячені залізничній справі.

Озираючись назад і аналізуючи досягнуте, ми прагнемо вперед і думаємо про майбутнє. Наразі головним для нас є подальший розвиток залізниці, виконання поставлених завдань. Гарантом успішної реалізації запланованого є ваша робота – робота тисяч професіоналів, відданих своїй справі», - зазначив начальник Південної залізниці Микола Уманець.

Під час святкових заходів також привітали залізничників з ювілеєм магістралі та вручили нагороди і відзнаки різних рівнів директор з організації пасажирських перевезень «Укрзалізниці» Євгеній Дихне, ректор Української державної академії залізничного транспорту Сергій Панченко і народний депутат України Віктор Остапчук, котрий 12 років поспіль здійснював керівництво Південною залізницею.

Довідково:

145 років тому, 6 липня 1869, було відкрито регулярний рух потягів на ділянці Курськ - Харків. Саме ця дата є днем заснування Південної магістралі. Нині Південна залізниця – одна з найстаріших – за своїм технічним і кадровим потенціалом посідає провідне місце в системі магістралей України. Щорічно підприємство здатне перевозити понад 100 млн тонн вантажів і близько 80 млн пасажирів.

Південна магістраль має унікальне географічне розташування і значні транзитні можливості. Залізниця з’єднує Донбас і Слобожанщину з Києвом, є складовою частиною національного транспортного коридору швидкісного пасажирського руху на напрямку Гребінка - Полтава - Красноград - Лозова.

Багато років поспіль Південна магістраль здійснює транспортне обслуговування понад 1000 промислових і більше 2000 комерційних підприємств, а також населення 7 областей України. Безперебійну роботу підприємства забезпечує 44-тисячний колектив залізничників Південної магістралі. 

Прес-центр Південної залізниці

Коментарі