•  

​Півроку засуджений прожив поза межами колонії з відома начальства на Полтавщині

3740
​Півроку засуджений прожив поза межами колонії з відома начальства на Полтавщині

В’язня відправили на роботу в їдальню та там і залишили.

Перевірка прокуратури виявила, що один із засуджених, який відбував покарання у Крюківської виправної колонії №29, залучався до праці в їдальні, розташованій в адміністративній будівлі управління ДПтС України в області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

«Крюківська виправна колонія знаходиться на відстані понад 20 кілометрів від адміністративної будівлі ДПтС України в області. З метою економії коштів на щоденні перевезення, після роботи засудженого не повертали у колонію, а відвозили в окремо облаштовану кімнату Полтавського слідчого ізолятора», - ідеться в повідомленні прокуратури. До колонії засуджений до 9 років позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху потрапляв тільки для побачень із рідними та у святкові дні.

Так тривало півроку, поки не втрутилася прокуратура.

На виконання вказівки прокуратури області наказом начальника управління Державної пенітенціарної служби України в області за порушення кримінально-виконавчого законодавства та допущені прорахунки в роботі притягнуто до дисциплінарної відповідальності 2 посадових осіб колонії.

«Нині засуджений працевлаштований на виробництві виправної колонії і у вільний від роботи час знаходиться на території виправної установи», - зазначили у відомстві.

Коментарі