•  

Податкова починає і… Навідліг б’є по пиці

18040
Податкова починає і… Навідліг б’є по пиці

От, панове, будете ви гудити автора, чи ні, але навіть надто суперечлива у творчій, інтимній та громадсько-політичній іпостасях особистість – співець партійно-вождистської трансформації («Партия и Ленин — близнецы-братья…») Володимир Маяковський – не наважився у своєму вікопомному напутті «Ким бути?» змалювати героїчний образ працівника силових структур. 

Найвищого поцінування поета удостоїлися столяри і теслі, інженери, лікарі, робітники, кондуктори, водії, пілоти й моряки. Фрази «Я би до податкової пішов… нехай мене навчать» у Маяковського немає.

Перепрошуємо у своїх близьких друзів, хто вірою і правдою намагався та ще не втратив надії хоча би щось виправити у цій проклятій на українських теренах структурі, за дещо емоційне зізнання – нічого там сьогодні робити порядним людям! То у Штатах діти валом валять до престижних поліцейських і пожежних академій. Правда, й у наших подібних «академіях» немає відбою від абітурієнтів, тільки чомусь їхні випускники є потенційними циніками, здирниками, корупціонерами. Скажете, перебільшуємо? До вашої уваги – чергове підтвердження нашого невтішного висновку.

Проблема дворового паркування приватного автотранспорту і не полтавська, і не нова. Увесь світ стогне від цього головного болю і витрачає чималі кошти та виховні зусилля, шліфує правові механізми у пошуках відповіді на запитання: «Де її на ніч приткнути?!». Хтось іде з нею (авто – авт.) під землю, хтось будує для неї (авто – авт.) паркінги-хмарочоси.

Наші плювати хотіли на громадський консенсус, на законодавство, на моральні застороги і національний менталітет, вже звично обираючи «свій» шлях – ставив і ставитиму, стояла і стоятиме.

Тому конфлікт з побиттям надто залюбленого в екологію і квітникарство лікаря, мешканця будинку №50 по вулиці Соборності Руслана Л. екс-головним державним інспектором Полтавської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області Юрієм Двірком днями виник не спонтанно. На зауваження постраждалого, який з трьома сусідками з якогось, чи ви бачили, дива захотів прикрасити двір клумбою, п’яний екс-силовик зреагував у кращих традиціях служби – спершу вилаяв, далі бампером своєї Honda ВІ5009СА в’їхав у коліна квітникаря, викинув його на тротуар і для закріплення уроку наніс декілька важковагових аргументів по обличчю. VIP-полтавця не зупинила присутність голови ОСББ Лебідь В.В. Потерпілий квітникар отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забій, гематому ділянки нижньої щелепи, рвану рану на губі і забій колінних суглобів.

Версія боротьби за місце під сонцем на газоні у викладі «людини, яка завжди має рацію» − Юрія Володимировича Двірка – виглядає теж екзотично. Його, виявляється відметелили держаком лопати:

- Два тижні тому у нас із головою ОСББ виник конфлікт через те, що на місцях, де ми паркували з жінкою автомобілі, з'явився квітничок. Ми – не проти квітничка, але в нормальних рамках, щоб було де й машину припаркувати. Минулої суботи я приїхав додому і побачив, як “місцеві активісти” саджали квіти. Я вийшов із машини та витягнув труби, “вбиті” в квітник, припаркувавши після цього автомобіль. Не встиг відійти кілька кроків від авто, як Руслан вдарив мене по обличчю держаком від лопати. Зараз я на лікуванні.

Поліція, на яку стільки сподівань покладали не лише побитий Руслан Л., голова ОСББ Лебідь В.В. та три мешканки будинку по Соборності, 50, а й усе українське суспільство, не знайшла приводу для втручання – взяли свідчення, пообіцяли познайомитися з відеороликом з камер спостереження, побажали усім, включно з клумбою, доброго здоров’я і поїхали.

Цікаво, чи помітять силові хлопці на відео репортаж про знищення невідомими вандалами висаджених напередодні у тому ж дворі 24 кущів самшиту, 2 туй, ірисів вартістю у 2000 грн.?

Вадим Демиденко

Коментарі