•  

Податкове "Покращення"

1430
Податкове "Покращення"

Так званий транспортний податок, який з 1 січня будуть зобов'язані сплатити всі власники автомобілів з об'ємом двигуна понад 3 літрів - це ноу-хау нашого прем'єр-міністра. Ніде в світі не береться податок з обсягу двигуна. Береться податок з потужності, що більш логічно.


Всі провідні автоконцерни світу роблять ставку не на об'єм двигуна, так звані атмосферники, а на турбінні двигуни. І, наприклад, автомобіль з трехтурбінним двигуном об'ємом 2 л, може бути навіть могутніше, ніж автомобіль з звичайним 6-літровим двигуном.

Об'єм двигуна автомобіля абсолютно не є мірилом розкоші або достатку його власника. Це нерозумно.

Я входжу в клуб любителів поза шляховиків. І там є хлопці, які купили автомобілі в кредит для того, щоб займатися автоспортом, так званими "покатушками" по бездоріжжю. І у них не розкішні Porsche і Ferrari, а цілком демократичні Nissan і Mitsubishi. Якщо вони взяли автомобіль такий автомобіль в кредит, тепер їм що, брати кредит, щоб податок заплатити, а це 25 тис грн на рік? Абсолютно нелогічно.

Подивіться, які автомобілі під податок не підпадають. Починаючи з BMW X6 і закінчуючи Porsche Panamera. А з іншого боку абсолютно бюджетний SsangYong (3.5 л) - вже вважається "розкішним".

Ще один момент. Річ у тому, що ніде в світі немає так званого подвійного оподаткування, яке виникає з введенням транспортного податку.

Будь ласка, ви краще перевірте, звідки людина взяла гроші, щоб купити автомобіль і розкішний, і не розкішний. Слідкуйте за витратами. Але якщо людина заробила ці гроші, якщо він сплатив з них всі податки, ніхто не має права брати другий раз податок.

Навіщо автовласника переслідувати й брати з нього ще «податок на податок»?

Зі своїми грошима людина має право робити все що завгодно - спалити, викинути в сміття, сховати під подушку, закопати в городі. Економіці від цього ні холодно, ні жарко. Якщо ж людина вирішила вкласти ці гроші в автомобіль - за великим рахунком, він вклав їх в економіку. Тому що він заправляється бензином, у вартість якого вже закладений акциз. Навіщо автовласника переслідувати й брати з нього ще "податок на податок"?

Ще одне нововведення - підвищення акцизного збору. Воно нібито було ініційовано у зв'язку зі скасовуванням податку на першу реєстрацію автомобіля. Насправді, це обман. Тому що акциз на першу реєстрацію для машин з невеликим об'ємом двигуна, дійсно, збільшився не сильно і, дійсно, можна порівняти з сумою скасованого податку на першу реєстрацію. Але, наприклад, на дизельне 2,5- літрові авто збір за реєстрацію становив десь 200 грн, а акцизний збір збільшився до 2 тис євро.

Більше того, тут є ще один момент. Податок на першу реєстрацію сплачувався і з приватних літаків, яхт і вертольотів. Разом з тим, ні літаки, ні яхти, ні вертольоти не є підакцизним товаром. А акциз на них не збільшився, а збір зник. І якщо раніше багаті люди платили податок на першу реєстрацію, тепер, виходить, їх звільнили від податків узагалі. Це цинізм чистої води.

Що в результаті? Люди стануть менше купувати автомобілі, тому що вони подорожчають. В Україні немає автоімпортерского бізнесу. В Україні є представництва заводів-виробників. Вони не купують машини на заводах, а беруть на реалізацію і розплачуються за них за фактом продажу. Отже, коли говорять, що раз автомобіль завезений в Україну ще торік, значить, він повинен продаватися за старими цінами, не розуміють механізмів співпраці.

Якщо собівартість автомобіля 10 тис. Доларів, то сплативши всі податки та збори, продавати його в Україну будуть за 16 тис. Доларів. Нікуди не дінешся, треба заводу повернути його собівартість. А тепер уявіть собі, що долар по 100, цей автомобіль буде продаватися вже за 1 млн 600 тис. Грн. Його, ясна річ, ніхто не купить. Отже, його просто вивезуть назад і продадуть в тих країнах, де машини добре продаються. І такі випадки вже були.

Завод сам визначає, куди йому постачати автомобіль. Коли була війна в Лівії, коли скидали Каддафі, Україна отримала додаткові квоти на певні марки автомобіля, тому що до Лівії перестали ввозити автомобілі. Ось те ж саме відбувається зараз у нас. Коли я спілкуюся з японцями, французами, німцями, тими, хто дивиться, наприклад, Russia Today або Lifenews, вони з подивом запитують, а що у вас машини продають? У вас же війна.

Тому всі збільшення акцизів позначаться на ціні автомобіля. І всі податкові навантаження, які пропонує прем'єр-міністр, ляжуть на плечі звичайних українців.

Вводячи податок на розкіш у вигляді податку на податки для населення з метою наповнення Бюджету України, ми сподіваємося, що прем'єр-міністр Яценюк, інші міністри, голова Верховної Ради Гройсман, та його депутатська камарилья відмовляться від цієї самої розкоші, та пересядуть з люксових "членовозів"на звичайні велосипеди. Що урядові автівки на сотні мільйонів гривень можна продати, а кошти спрямувати на протезування бійців.

І прем'єр-міністр, інші міністри та депутати, пересуваючись на велосипедах, будуть дійсно ближче до народу.

Вони ж від народу???

Гнап Нерушима

Коментарі