•  

Подбати про спортсменів фінансово пообіцяли в Полтавській ОДА

662
Подбати про спортсменів фінансово пообіцяли в Полтавській ОДА

Запланували преміювати кращих спортсменів і тренерів. Щоправда, із наступного року. 

Предствники Полтавської обласної державної адміністрації привітали полтавців-переможців літніх Олімпійських ігор. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

– На цьогорічних літніх Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро Полтавщину представляли відразу 5 спортсменів. А Дмитро Янчук із Горішніх Планів у парі із львів’янином Тарасом Міщуком здобув «бронзу» на дистанції 1000 метрів на каное-двійці. Тільки уявіть, це перша олімпійська медаль для нашої області за останні 36 років. Інші наші спортсмени хоча й не завоювали медалі, але теж показали дуже високі результати. І сказати, що ми пишаємося ними — нічогоне сказати, – Пісоцький. 

Також посадовець заявив, що в планах – збудувати новий комплекс для веслувальників і фінансова підтримка спортсменів та тренерів.

– Ми розуміємо, який важливий внесок в розвиток Полтавщини і формування її іміджу роблять наші спортсмени. Тому сьогодні на апаратній нараді запланували створити сучасний спорткомплекс для підготовки веслувальників. Крім того, у програмі підтримки спорту в Полтавській області на наступний рік мипередбачимо преміювання для кращих спортсменів та їхніх тренерів, – повідомив він.

Під час зустрічі чиновник зазначив, що в облраді та облдержадміністрації переймаються питанням поращення матеріально-технічної базидля спортсменів. За словами Пісоцького, найближчим часом в област іспорудять 8 спортивних майданчиків. Хід будівництва проінспектують вже до 15 вересня. 

Коментарі

  • Ирина Вербняк (06 вересня 2016, 18:16)

    Обіцянки-цяцянки..

  • Антон Ярема (06 вересня 2016, 17:32)

    Нашу власть это не интересует, наверное.