•  

​Подбробиці ранкового ДТП. Кількість жертв зросла на одну особу та реакція Глави Уряду

24750
​Подбробиці ранкового ДТП. Кількість жертв зросла на одну особу та реакція Глави Уряду


За попередньою інформацією, вантажівка виїхала на зустрічну смугу і зіткнувся з мікроавтобусом Кількість жертв ДТП в Полтавській обл. зросла до 8 осіб.

У прес-службі ДАІ повідомляють, що за попередньою інформацією, вантажівка виїхала на зустрічну смугу, по якій у бік Харкова їхав мікроавтобус "Фольксваген".

Вантажівка та пасажирський автобус, які потрапили в трагічну ДТП на Полтавщині, не мали відповідної технічної документації і були переобладнані без дозвільних документів. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій.

«І вантажний автомобіль, і пасажирський автобус не мали відповідної технічної документації і були переобладнані без відповідних дозвільних документів», - підкреслив Глава Уряду.

Він назвав неприпустимим рівень смертності внаслідок ДТП і підкреслив, що в 2014 році смертність на дорогах зросла на 22%.

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності того, аби транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, відповідали європейських стандартам: «Відповідне переобладнання таких автобусів можливе тільки у тому випадку, якщо воно відповідає стандартам безпеки».

Коментарі