•  

Подружжя Пінчуків звинувачують у розбещенні дітей

6380
Подружжя Пінчуків звинувачують у розбещенні дітей

Фонд дружини впливового українського олігарха Олени Пінчук активно долучився до впровадження в Україні так званої «сексуальної освіти» для дітей.

В самій потребі цілісного статевого виховання ніхто не сумнівається. Але «сексуальну освіту», яку намагаються впровадити в Україні ряд організацій, різко критикують фахівці – психологи, сексологи, педагоги.

Вони відзначають, що той формат «сексуальної освіти», який зараз пропагується, не відповідає динаміці психологічного розвитку дітей та підлітків, призводить до ранньої сексуалізації, тобто фактично є розбещенням, а також спрямований на популяризацію гомосексуальних та інших відхилень.

Так, психолог Олеся Горгота нещодавно дала оцінку організованим за підтримки фонду Пінчук літнім таборам «сексуальної освіти» для дітей та підлітків віком 12-15 років.

«Липень 2019 року відзначається проведенням таборів Sex-Education, де не фахівці (не освітяни, не педагоги, не психологи), а так звані “секс-інструктори” розповідають підліткам про будову статевих органів та як ними користуватися. На природі, в наметах, біля вогнища дітям обіцяють “незабутні враження” від розмов про те, про що не говорять із батьками чи вчителями», – ідеться у матеріалі психолога.

Фахівець відзначила ряд принципів, на які спираються заняття з «сексуальної освіти»:

Сенсибілізація – підвищення рівня сексуальної чутливості під впливом різних подразників (порнографічні картинки, відео, фармакологія, тощо).

Емпауермент – мотивація до сексуальної дії, з використанням сучасних інформаційних технологій.

«Унеоднозначнення» - надання багатозначності статевим відносинам.

Збентеження – використання субверсивних понять (наприклад, «гендерні ідентичності») для руйнування сталих світоглядних позицій.

Переоцінка позиції, якій відведено невигідне місце. Коли надаються позитивні характеристики сексуальній розбещеності, а негативні – сексуальній стриманості.

На сполох також б’ють у Асоціації сексологів та сексотерапевтів України. В Асоціації вказують на те, що абсолютна більшість активістів, які лобіюють впровадження «сексуальної освіти» або ж уже безпосередньо проводять із дітьми відповідні заняття, не мають навіть базової психологічної освіти.

Схоже

Потрібно знову обороняти Європу: польський ієрарх порівняв новітні культурні виклики ...

Учасники гей-параду пройшли вулицями Харкова з плакатом «Смерть нації» (оновлено)

Рух ЛГБТ несе нову форму тоталітаризму, – архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії ...

У Києві пошкодили культурну пам’ятку. Затримані вандали виявилися ЛГБТ-активістами

Рух ЛГБТ розпочав цькування співробітниці українського банку, яка звернулася до ...

Коментарі