•  

Погодили будівництво артезіанської свердловини в Сенчі

1100
Погодили будівництво артезіанської свердловини в Сенчі

Прийнято рішення про будівництво свердловини для подачі артезіанської води мешканцям Сенчі Полтавської області.

Проблему питної води в Сенчі вдалося вирішити завдяки спільній праці Міністерства екології, ДК «Укргазвидобування», керівника «Полтавагазвидобування» та представників «Останнього Бастіону».

Геннадій Сікалов, фахівець із енергетики та екології, у розмові з сенчанами зазначив, що «Останній Бастіон» взяв на контроль використання бюджетних коштів, виділених на буріння свердловини.

– Не дамо ні сільському голові, ні голові обласної держадміністрації вкрасти ці гроші. Ми з вами ухвалили рішення, що громада повинна мати нормальну чисту воду, – Сікалов.

Нагадаємо, на початку червня кількасот представників «Останнього Бастіону» та мешканців Сенчі змусили депутатський корпус Полтавської обласної ради звернутися до Кабміну щодо скасування тендеру ПАТ «Украгзвидобування» на закупівлю послуг з проведення операцій гідророзриву пластів у Полтавській області через його непрозорість.

БІЛЬШЕ: Полтавська громада й депутати запобігли проведенню корупційного тендеру «Укргазвидобування»

У результаті активної громадських діячів, сотень полтавців і депутатів «Укргазвидобування» оголосило проведення процедури тендеру 14 червня, а не 6 червня, як було раніше. Зміна кінцевої дати подачі документів і почату тендеру дозволить фаховим газовидобувним компаніям підготувати необхідний пакет документів для участі у процедурі.

Коментарі