•  

Покарання за хабарництво

1210
Покарання за хабарництво

Селищному голові Чорнух, якого спіймали на хабарі в розмірі 1300 доларів, апеляційний суд Полтавської області виніс вирок, згідно якого, хабарник отримав три роки позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна.

Наприкінці 2014 року відбулося останнє засідання апеляційного суду Полтавської області, на якому селищного голову Чорнух було визнано винним за частиною 4 статті 368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище), повідомили в прес-центрі прокуратури Полтавської області.

На хабарі посадовець спіймався в лютому минулого року, він одержав 1300 доларів неправомірної вигоди від директора приватного товариства за підписання договору на право тимчасового користування місцями для розміщення зовнішньої реклами.

Старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури області Ярослав Толмачев розповів, що історія з селищним головою Чорнух набула великого резонансу не тільки серед громадськості і преси, а й серед інших посадовців і політиків. Неодноразово під час коментарів журналістам, політики заявляли про відсутність у діях обвинуваченого будь-якого складу злочину. Проте судами і першої, і апеляційної інстанцій вину селищного голови було доведено, зазначив Ярослав Толмачев.

Наразі вирок вступив в законну дію, хабарник взятий під варту в залі суду. 

Марина Левчук

Коментарі