•  

Поліція безсила: в Україні орудує банда, краде дорогі смартфони

330

У магазинах техніки по всій Україні почастішали випадки крадіжки мобільних телефонів, планшетів та інших дорогих гаджетів. Цим займається банда з кількох людей, які крадуть техніку прямо з прилавків. Молоді люди встигли "засвітитися" в магазинах Львова, Дніпра, Києва, Одеси та інших міст. Про це повідомляє "Інформатор".

Як відбувається крадіжка

Увечері, коли продавці вже втомлені, в магазин заходить кілька людей, заговорюють співробітників і відводять їх подалі від товару. У цей момент до стенду з гаджетами підходить інший зловмисник, і, поки продавці зайняті обслуговуванням уявних клієнтів, краде потрібний смартфон або планшет. Кожен пристрій на стенді підключено до спеціальної сигналізації, проте вона не рятує від крадіжки - молоді люди давно навчилися відключати гаджети так, щоб захист не спрацьовував.

Як реагує поліція

Компанія злодіїв неодноразово потрапляла в руки поліції, проте через деякий час після затримання молодих людей випускають. Згідно з кримінально-процесуальним кодексом за крадіжку в таких розмірах не передбачено тримання під вартою, тому зловмисників просто відпускають на свободу до суду. Вони змінюють номери телефонів, переїжджають в інші міста, після чого знову повертаються в магазини, щоб знову красти.

В яких містах крадуть

Зловмисники не розмінюються на дешеві смартфони, крадуть в основному останні моделі Samsung і iPhone. А географія їх крадіжок поширюється крім Києва, Одеси і Дніпра на Вінницю, Тернопіль та інші міста.

Посилання на джерело: http://internetua.com/policiya-bessilna-v-ukrai...

Коментарі