•  

Політики , які досі повторюють мантру про братерство російського та українського народів , зібрали 1-2%

490
Політики , які досі повторюють мантру про братерство російського та українського народів , зібрали 1-2%

Консолідація громадян України під час виборів Президента - це приклад для наслідування українським політикам . Про це в прямому ефірі телеканалу БТБ заявив політолог Юрій Рубан. 

 

« Виборці України виручили політичний клас , показали йому модель поведінки , показали єдність України . Це дуже важливо, тому що обрання Президента в першому турі (за результатами екзит -полу - ред. ) Говорить , що він отримав мандат від величезної кількості громадян , що він не залежить від різних розкладів у політичному класі . Ми бачимо ясну і чітку волю громадян України , консолідацію країни , консолідацію політичного класу і поява сильного керівництва , здатного вирішити ті завдання , які в кризовій ситуації стоять перед Україною » , - вважає Рубан.

Політолог підкреслив , що результати екзит -полу говорять про те , що Україну очікує зміна політичного ландшафту , а колишні посили про єдність російського й українського народу не знаходять підтримки у виборців.

«Виявилося, що величезному числу українців небайдужа доля своєї Батьківщини. Виявилося , те, що нам пропонувало російське керівництво , не знаходить відгуку серед українців. Політики , які досі повторюють мантру про братерство російського та українського народів , зібрали : Симоненко - 1 % і 2 % - Добкін (за результатами екзит -полу - ред.) . Навіть Тігіпко , щоб політично вціліти , був змушений назвати Росію агресором. Це означає принципову зміну політичного ландшафту в Україні . Будуть шукатися нові шляхи нормалізації відносин з Росією , але Порошенко заявив дуже чітко , що Україна ніколи не визнає анексії Криму і псевдореферендума в Луганській і в Донецькій області», - сказав Рубан.

 

Коментарі