•  

Політолог: Сила команди ЗЕ в тому, що в них немає бар'єрів в головах

440
Політолог: Сила команди ЗЕ в тому, що в них немає бар'єрів в головах

Керівник Аналітичної групи «Левіафан» політолог Микола Мельник вважає, що однією з причин успіху Зеленського та його партії є безпринципність і здатність діяти нестандартно, порушуючи установлені правила.

«Сила команди ЗЕ в тому, що в них немає бар'єрів в головах. Важливий лише результат. – Написав політолог на своїй сторінці. – Побачили, що рейтинг просідає – Президент відправляється в тур. І не важливо, що він не має бути членом партії. Всі прекрасно розуміють, що він є фронтменом цього політичного ансамблю. І в боротьбі за рейтинг зупинок немає. Потрібні гроші для партії? – Ахметов отримує своїх губернаторів. Треба щоб друзі не ображались? - Гаразд, у Львові призначимо друга родини Богдана. Треба мочканути опонента на проблемному окрузі? – Президент і до цього опуститься. Треба позагравати з одеситами? Не питання, знімаємо губера, а Ахметову потім пояснемо в чому справа».

Політолог емоційно додав: «Постійна присутність в інформаційному просторі, шаурма, трусєля, гра на роялє дупою якщо потрібно – все для перемоги. І в цьому велика їх перевага над усіма. Політики старої формації не можуть йому протистояти, а нової – ще немає. Тож їх перемога на цих виборах невідворотна... На жаль».

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

Жаби проти гадюк: політологи передбачають можливість як відставки Авакова, так ...

Ринок землі для українців, дозвіл іноземцям лише через референдум, – ...

Пацифістська пропаганда є важливою складовою частиною процесу капітуляції, – філософ ...

Станиця Луганська стала Швейцарією: у мережі з’явилася дотепна фотожаба на ...

Коментарі