•  

Політолог: “УКРОП” може об’єднатися із Аграрною партією

110

Джерела однієї з обласних організацій партії “УКРОП” повідомляють, що люди Коломойського і Віталія Скоцика тривалий час вели переговори і прийшли до угоди, де домовилися про сценарії розколу Аграрної партії, з подальшим злиттям однієї частини Агропартії з партією “УКРОП”. Про це повідомив політолог Тарас Семенюк, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За інформацією з джерел стало відомо, що частина членів Аграрної партії вже знають про ці плани і виступають проти будь-яких союзів з Коломойським чи іншими олігархами, як і з їх політичними проектами.

На 20 серпня лідерами обласних організацій Аграрної партії ініційована зустріч у Києві, де буде обговорюватися питання про домовленості Віталія Скоцика з людьми олігарха Коломойського. Поки достовірно не відомо чи буде сам Віталій Скоцик присутній на зустрічі.

Про конфлікт в Аграрній Партії України може говорити й те, що в п’ятницю, 15 серпня з офіційного сайту Аграрної партії було видалено рішення політради партії, від 15 серпня 2018 року, в якому повідомлялося про проведення чергового з’їзду партії 22 вересня для обговорення виборчої стратегії і прийняття ключових рішень.

Посилання на джерело: https://1news.com.ua/ukraine/politolog-ukrop-mo...

Коментарі