•  

​Полтава – читаюче місто

370
​Полтава – читаюче місто

Що споріднює Полтаву з такими містами, як Київ, Львів, Харків...? Найперше - любов до книги. Промовистим доказом цьому слугує той факт, що у нашому місті уже більше десяти років проводиться книжковий ярмарок. Традицію не перервано і цьогоріч: з 23 по 25 квітня у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Котляревського проходитиме всеукраїнський культурно-просвітницький захід «Книжкова весна на Полтавщині», до якого, окрім місцевих, долучились видавництва з різних куточків України.

- У зв’язку зі складною ситуацією в країні, багато міст уже не проводять книжкових виставок, - розповіла керівник проекту Леся Бабаскіна. – Але ми в Полтаві намагаємось продовжувати традицію, бо спостерігається інтерес як з боку видавництв, так і з боку відвідувачів.

Експозиція покликана сприяти популяризації українського друкованого слова, особливо книг для дітей. Виставка може зацікавити широке коло читачів – тут представлено широкий спектр літератури вітчизняних видавництв – від наукової до художньої. 

Коментарі