•  

Полтава потерпає від ожеледиці

5720
Полтава потерпає від ожеледиці

Як і передбачали синоптики, в регіон прийшло потепління. А дощ, що почався о першій годині ночі перетворив дороги і тротуари на суцільну ковзанку.

Як повідомили в прес-службі Міністерства Інфраструктури України, наразі ускладнення погодніх умов призвело до обмеження руху на транспортних шляхах в 11 районах області: Великобагачанському, Решетилівському, Козельщинському, Новосанжарському, Карлівському, Машівському, Полтавському, Кременчуцькому, Диканському, Опішнянському та Котелевському.

У Полтаві найскладнішим відрізком шляху стала вулиця Леніна. Від зупинки «Вул. Богдана Хмельницького» і до центру утворився довжелезний затор. Автобусів та маршрутних таксі не вистачало. Транспорт був переповнений, людям на зупинках ледь вдавалося втиснутися до нього. Багатьом містянам довелося йти пішки.

На вулицях Полтави працює 7 одиниць техніки, що розсипає сіль та пісок. Крім того, 267 працівників вийшли очищувати від льоду тротуари. Всього сьогодні комунальні служби міста Полтави планують розсипати 50 тонн пісчано-сольової суміші.

Коментарі