•  

Полтава серед міст-аутсайдерів за комфортністю в Україні

1760
Полтава серед міст-аутсайдерів за комфортністю в Україні

Полтава посіла 16 з 24 місць в рейтингу міст комфортних для проживання. Рейтинг «Фокусу» очолив Київ. Останнім містом у переліку виявився окупований Луганськ.

Підсумковий бал: 40
Населення: 287 тис.

Переваги: гарне залізничне сполучення;
відносна безпека;
затишна міське середовище, озеленення.

недоліки:
труднощі з працевлаштуванням;
незадоволеність городян місцевими чиновниками.

Життя в Полтаві розмірене і спокійне. За даними Всеукраїнського муніципального опитування, більше половини полтавців після настання темряви на вулицях міста відчувають себе в безпеці. Причому цей показник із 2015 року помітно покращився. І хоча рівень злочинності, за даними Нацполіції, в обласному центрі вище середнього, за оцінками СБУ, терористична загроза тут низька.

А ось діяльністю мера Олександра Мамая задоволені лише 20% містян. Це один із найгірших показників по країні. Судячи з повідомлень у місцевій пресі, екс-регіонал Олександр Мамай намагається задобрити електорат щедрою роздачею подарунків. Наприклад, з нагоди ювілею одного з місцевих ліцеїв мер роздав 500 квитків на концерт рок-групи «Океан Ельзи», який відбувся в Полтаві цього літа. Такий «подарунок» від мера отримали не тільки ліцеїсти, через що полтавці жартували, що всі квитки на полтавський концерт Вакарчука розкупила мерія.

За показником економічного розвитку на тлі інших облцентрів Полтава виглядає середнячком. А по середній зарплаті в 6 200 грн область навіть увійшла в топ-5 найбільш забезпечених регіонів.

Відділ моніторингу

Коментарі