•  

​«Полтаваобленерго» попередило «Полтававодоканал» про повне відключення світла

880
​«Полтаваобленерго» попередило «Полтававодоканал» про повне відключення світла


«Полтаваобленерго» попередило керівництво обласного комунального підприємства «Полтававодоканал» про повне відключення електропостачання у зв'язку із заборгованістю.

«Сьогодні мені повідомили, що «Полтаваобленерго» попередило керівництво «Полтававодоканал» про повне відключення електропостачання у зв'язку із заборгованістю. Це загрожує повною зупинкою водоканалу з відповідними екологічними наслідками. Все це відбувається в умовах, коли держава заборгувала водоканалу різницю в тарифах - понад 250 млн грн. Водоканал за електроенергію заборгував 118 млн грн.! Прошу керівництво області вивчити ситуацію і уникнути відключення», - заявив голова комісії з питань ЖКГ.

Керівництво «Полтававодоканал» повідомило, що маючи гарантований державою джерело погашення боргів за електроенергію, підприємство не тільки не змогло погасити ці борги, а й значно наростило їх коштом нарахованих підприємству штрафних санкцій за несвоєчасну оплату за енергоносії.

Крім того, за останні три роки державними виконавцями накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства, також накладено арешт на розрахункові рахунки КП «Полтававодоканал» в банківських установах.

Олександр Сергєєв

Коментарі