•  

«Полтаваобленерго» загрожує кременчуцькому «Міськсвітлу» відключити ще 17 підстанцій

110
«Полтаваобленерго» загрожує кременчуцькому «Міськсвітлу» відключити ще 17 підстанцій

У темряву може поринути все Правобережжя, частина центру, Лашки, Полтавський проспект та інші райони.

«Таке враження, що «Полтаваобленерго» працює не для, а проти Кременчука», - про це повідомив керівник КП «Міськсвітло» Володимир Медведовський.

Він зазначив, що «Полтаваобленерго» відключило від живлення 7 підстанцій. Тепер планують знеструмити ще 17.

Причина – борги за спожиту електроенергію. За словами Володимира Медведовського, це сума в 228 тисяч гривень. І затримки із виплатою - через проблеми проходження по Держказначейству.

Тож про мільйонні борги не йдеться.

Ще керівника КП «Міськсвітло» хвилює той факт, що останнім часом у Кременчуці напружена криміногенна ситуація. Темрява на вулицях на руку крадіям і злодюжкам. Крім того, майно «Міськсвітла» також може постраждати. Наприклад, можуть викрасти ті ж ліхтарі.

Треба зазначити, що «Міськсвітло» - не єдине підприємство в Кременчуці, яке постраждало від «Полтаваобленерго». Учора вдень енергетики почали відключати від світла об'єкти Кременчукводоканалу.

«До 300 багатоповерхівок відчуватимуть цю ситуацію. Вище 5 поверху ми холодну воду подати не можемо, бо вони відключили нам підкачування. Тож гарячої води, яка дорожче, у кранах не буде. Виходить, енергетики нас відключили, а на споживачах за рахунок подання води наживаються», - повідомив «Кременчуцькій газеті» директор водоканалу Юрій Мандрегеля.

Він також зазначив, що відправив на адресу енергетиків лист, в якому зазначив, що з 1 травня розрахунок буде 100% за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, що перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник запевняв минулого тижня, що ситуація з «Полтаваобленерго» буде врегульована. Та те, що наразі відбувається у Кременчуці, свідчить про зворотне.

Коментарі