•  

«Полтаватеплоенерго» погодили вкрасти за допомогою фейкової Громадської ради обласної ради

3191
«Полтаватеплоенерго» погодили вкрасти за допомогою фейкової Громадської ради обласної ради

Спланована схема викрадення комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» із залученням неіснуючої громадської ради обласної ради.

Матеріал надано Народною радою міста Полтави

Народна рада міста Полтави звертається до полтавців із закликом захистити власні інтереси від посягань на наше спільне майно.

Відповідно до чинного законодавства власниками ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та інших комунальних підприємств є територіальна громада, тобто усі громадяни, що мають відповідну реєстрацію. Кожний з полтавців є співвласником цього підприємства та низки інших.

Так склалося, що «Полтаватеплоенерго» надає послуги переважно мешканцям міста Полтава, але разом із тим належить територіальній громаді всієї Полтавської області. Як наслідок, долю підприємства вирішують депутати, більшість яких не користуються його послугами, як і їхні виборці.

Чиновники Полтавської ОДА в 2015 році провели конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» в якому взяли участь аж два претенденти. Один з них узагалі не надав потрібні документи, а згодом забув прийти на засідання конкурсної комісії. Думкою громади щодо цього питання посадовці знехтували.

Тепер наступний крок – Громадська рада при Полтавській обласній раді, яку і досі ніхто не легалізував, виступила з ініціативою змінити засновників обласного комунального підприємства ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Що це означає для нас? При створенні суб’єкту господарювання, засновники вносять в статутний фонд майно та грошові кошти, які обмінюють на право управління створюваним суб’єктом. З моменту реєстрації наше майно перестає бути майном територіальної громади Полтавської області і стане власністю нового суб’єкту господарювання на діяльність якого вже не буде ніякого впливу з боку громадськості.

Усі ми були учасниками приватизації Державного майна, але реальними його власниками стали одиниці, ті хто зміг взяти під контроль приватизовані підприємства.

Зважаючи на наслідки приватизації можна спрогнозувати втрату комунального підприємства, ініціатором якого є Громадська Рада при Полтавській обласній раді.

Концепція корпоратизації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» розроблена і запропонована громадської організацією «Інститут фінансів та права», яка вважає, що підприємства є планово-прибутковим, і це при тому, що в тарифі на свої послуги підприємство заклало нульову рентабельність! Якщо з такою рентабельністю підприємство є планово-прибутковим, тоді виникає питання: навіщо йому кредити, інвестиції, корпоратизація? Чому збільшуються тарифи у прибуткового підприємства і чому воно не оплачує 10% від прибутку до обласного бюджету, відповідно до чинного законодавства?

Залишається питання кому потрібно акціонувати комунальне підприємство та відібрати його у громади? Яким чином громадяни зможуть забезпечити тепло у свої оселях, якщо в них роблять спробу відібрати їхню законну власність. Це при тому, що громадянам заборонено державою відмовлятися від послуг з централізованого опалення.

А взагалі в Полтавській обласній раді є справжні депутати патріоти, чи лише кнопкодави-одобрямси???

Коментарі

  • Никита Сиваш (24 серпня 2016, 14:49)

    технологии 90х в современности.