•  

Полтавці та гості міста вже штурмують каси стадіону «Ворскла»

350
Полтавці та гості міста вже штурмують каси стадіону «Ворскла»

Довгоочікувані квитки на фінальний матч Кубка України з футболу між командами «Шахтар» ( Донецьк) – «Динамо» ( Київ) вже надруковані і привезені до Полтави. В каси стадіону "Ворскла" вони надійшли тільки з 14-ї години. Зараз практично всі співробітники стадіону задіяні в перерахунку і штампуванні 25 тисяч зелених перепусток на матч. 

 

Бажаючих придбати квитки чимало. 22 -річний студент аграрної академії , наприклад , ще з учорашнього дня чергує біля каси. За ним ще сотня вболівальників варто. Потроху біля стадіону збираються і фанати " Динамо" , які в 5 ранку прибули поїздом до Полтави в складі 600 чоловік. 

- Уже встигли прогулятися містом і помилуватися красою полтавок , - розповідають кияни. - А також окремими групками відвідали " полтавський майдан", де перед будівлею адміністрації з каменів викладена карта України і створена так звана дошка пам'яті Небесної сотні. 

У місті вже багато міліції, зіткнень між уболівальниками не зафіксовано. Полтавці спокійно ставляться до сьогоднішнього зіткнення двох кращих футбольних команд країни. Головне, щоб фанати не порушили спокій "духовної столиці". Напередодні вболівальники трьох команд ("Ворскла , " Динамо " і" Шахтар " ) домовилися 15 травня поводитися мирно і єдиним маршем через центр Полтави прийти на матч.

Леся КУЧЕРЕНКО .

Коментарі