•  

Полтавці не зраділи свободівському піару в центрі міста

1380
  • apps/7519d6dd31a54309a6b5a4d8b8570b62.jpg
  • /media/cache/42/66/42664a0b7138e13750ded4bdf053b2d6.jpg


Марш на честь Євгена Коновальця, який відбувся вчора, зібрав не більше півсотні людей, але й цього виявилося забагато, на думку деяких жителів Полтави.

Хода, присвячена 123-річчу із дня народження першого голови Проводу Українських Націоналістів, Євгена Михайловича Коновальця, відбулась вчора, о 17 годині.

Охочих пройтись маршем зібралось, приблизно, півсотні, а сам марш не зайняв і 30 хвилин. Хоча самі організатори сподівались, що кількість бажаючих виявиться набагато більше, щонайменш у 3-4 рази.

- Більшість присутніх - від партії «Свобода», також присутній і Молодіжний націоналістичний конгрес, Український націоналістичний союз, та очікуємо, що до нас приєднаються футбольні фанати. Скільки буде всього людей сказати важко, але очікуємо хоча б пару сотень, - поділився Владислав Контарчук, голова молодіжного крила «Свободи».

В цілому, хода пройшла тихо і мирно. Марш йшов, активісти несли великий розгорнутий прапор ОУН і кожні 20 секунд лунали бандерівські і українські гасла. Вже добре знайомі - «Слава Україні! Героям Слава» та «Слава Нації! Смерть ворогам!», та більш незвичні, на кшталт - «Бандера, Шухевич - Герої України!».

Більшість мешканців Полтави сприйняли ходу досить адекватно і навіть подекуди підкрикували всім знайомі гасла, але знайшлись й інші.

Протягом всієї ходи не раз було помітно, що не усім перехожим до вподоби те що відбувається. Будучи уважним, можна було почути образливі слова в адресу учасників маршу та жваве обговорення, що час від часу переривалось лайкою, на тему доцільності, за їх словами, вшанування «убивць» і «бандер». Але надати коментар ніхто з невдоволених зівак так і не наважився.

Трохи критики

Вшанування героїв - це завжди добре. Але не потрібно перетворювати подібні дати та заходи в політичну агітацію. На хвилину, але ці полтавці сьогодні демонструють досить цинічний підхід до всіх ідей, які лягли в основу «Майдану». Марш на честь Євгена Коновальця, як видно на фото, проходив під прапорами, але є одне «але». З 9 прапорів тільки один - це прапор України. Пара червоно-чорних прапорів належить націоналістичним організаціям, а решта - це прапори партії «Свобода».

До того ж, під час ходи був запримічений новий директор Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю полтавської облдержадміністрації, Олег Пустовгар. Відомий у політичних колах як учасник дій, спрямованих на розпад полтавського «РУХу». Так, по інформації, яка розслідується зараз ЗМІ, активно використовує, на сьогоднішній день, адміністративний грошовий ресурс ОДА. Мабудь чує, що довго не затримається в ОДА. 

І Олег Пустовгар ще й у мери Полтави мітить?! 

Питання, а за що стояв полтавський «Майдан»? За фінансування Пустовгара? Але це вже тема наступних розслідувань «Останнього Бастіону».

І чорт з ним, хай, прапори, Пустовгар, то така справа, але навіщо закінчувати ходу черговим «свободівським» віче? Ті полтавці, які мислять інтелектуально, давно зрозуміли, що громадське віче перетворилося на партійні збори «свободівців», а сама ідея народного зібрання зневажена черговим політичним піаром.

Як виходить - прийшов прийняти участь у марші на честь першого керівника ОУН, а потрапив на чергові партзбори «Свободи»?


Сергій Лемешко

Євген Савченко

"Останній Бастіон"

Коментарі