•  

Полтавка взяла «Коронацію слова»

720
Полтавка взяла «Коронацію слова»

Роман «Вітри Великого Лугу» полтавки Олени Колінько був визнаний «Найкращим прозовим твором для дітей» на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова».

Полтава завжди мала змогу пишатись талановитими особистостями. І до списку майстрів пера Полтавщини додалось ще одне прізвище.

ГО «Останній Бастіон» щиро вітає 27-річну мешканку Полтави з перемогою!

Роман «Вітри Великого Лугу», котрий приніс дівчині перемогу і визнання - це перший в житі Олени твір. Закінчила вона його 2 роки тому і відправила в нинішньому році на літературний конкурс. За словами самої переможниці, «Вітри Великого Лугу» - це фантастичний роман, не стільки для дітей, скільки для підлітків, що має на меті навчити дітей робити правильні вчинки в цьому не простому світі.

Мені б хотілося, щоб діти, які будуть читати мій роман, ще раз подумали над тим, яка прекрасна наша країна, яка багата й героїчна у нас історія, які величні традиції, обряди, які чудові самі українці. До того ж, герої моєї книги роблять моральний вибір, і моєю основною метою було підштовхнути підлітків завжди робити правильні й добрі вчинки, – повідала Олена.

Грошей з премії, що виграла Олена (3 тисячі гривень) навряд чи вистачить для видання книги, але, маємо надію, що тепер їй буде легше знайти спонсора.

Довідка:«Коронація слова» — це міжнародний літературний конкурс романів, кіносценаріїв, пісенної лірики, п'єс та творів для дітей. Мета конкурсу - підтримка сучасної української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання та підтримка новітнього літературного процесу у кіно та театрі, і як наслідок — наповнення українського ринку повноцінною конкурентоспроможною літературою, а кіно і театр — якісними українськими фільмами та п'єсами.

Олександр Сергеев

"Останній Бастіон"

Коментарі