•  

Полтавці категорично проти забудови зелених зон

3280
Полтавці категорично проти забудови зелених зон

Мешканці будинків по вулиці Олександра Бідного категорично проти побудови двох нових багатоквартирних будинків поряд з їхніми дворами.

Ситуація ускладнюється ще тим, що територія, на якій було вирішено розпочати будівництво, єдина більш-менш зелена зона на всю Леваду.

Вчора, 1 вересня, відбулись збори небайдужих мешканців, у ході яких було вирішено, що жодної забудови вони не допустять. Недобудований паркан, що мав би огородити місце майбутнього будівництва, не простояв і півгодини.

Загалом на збори прийшло близько сотні осіб. Також, мешканцями прилеглих будинків було підписане колективне звернення щодо незгоди з забудовою єдиного місця для відпочинку.

«Тут молодий район, багато дітей, якщо вони забудують цю зону, то тут залишиться лише маленький дитячий майданчик і дворик. Це не зважаючи на те, що будинки і так стоять занадто близько один від одного, тут один дитячий майданчик на 4 будинки,» - обурюється мешканка одного з прилеглих будинків Юлія.

Позиція людей цілком зрозуміла і щоб її відстояти люди готові на рішучі кроки.

«Задля збереження цієї зони ми готові на радикальні дії! Ламати ці забори хоч кожного дня, йти до суду, якщо на те піде то і під техніку ляжемо! Ми влаштує тут другий Майдан! Тому нехай згортають свою техніку, тому що буде біда», - висловив свою думку Сергій Вікторович.

Станом на сьогодні, 2 вересня, відомо що люди досі «тримають оборону», адже з самого ранку на місце приїхали робітники від «Полтавтрансбуду», котрі зробили спробу відновити загорожу, але мешканці не дали їм такої можливості.

Зважаючи на цю ситуацію люди вирішили влаштувати наступні збори вже сьогодні в вечері о 19 годині. Цього разу на зустріч має прийти і генеральний директор «Полтавтрансбуду» Ландарь Олексій Михайлович. 

Нагадаємо, що схожа ситуація була і по вулиці Ляхова 12-а, того разу не дивлячись на всі зусилля мешканців, на всі листи до народних обранців з Полтавщини, на всі заклики про допомогу до міського голови – реального результату від можновладців люди не дочекались. Тому цього разу Останній Бастіон бере цю ситуацію під свій ретельний контроль, а значить чекайте на нові матеріали.

Коментарі