•  

Полтавці мають найщедріші субсидії в Україні – ДержСтат

660
Полтавці мають найщедріші субсидії в Україні – ДержСтат

Серед регіонів України найбільший розмір субсидії на оплату ЖКГ отримують жителі Полтавської області – 157 гривень на домогосподарство. Це майже удвічі більше ніж по Україні, і на порядок більше регіонв-аутсайдерів.

Слідом за Полтавщиною іде Київ зі 138 гривнями. Середній розмір субсидії в Україні – 87 гривень. Найнижча – в Чернівецькій області, ледь більше 16 гривень.

Такі дані наводить Державна служба статистики України. В статистиці не враховані ТО АР Крим і Севастополь, дані Луганської і Донецької областей можуть бути викривленими форс-мажорними обставинами.

Субсидія призначається з міркування, що домогосподарство не повинно платити за ЖКГ більше певного відсотку свого доходу.

Таким чином суть наведених Держстатом даних полягає в тому, що на Полтавщині по допомогу до держави звертаються лише найбідніші. А значна кількість тих, хто має право на субсидію з якоїсь причини вважають за краще не зв’язуватися з державою. Також це означає, що на Полтавщині у категорій, які отримують субсидію найнижчі доходи в країні порівняно з вартістю послуг ЖКГ.

Коментарі