•  

Полтавці не знають губернатора Бугайчука

520
Полтавці не знають губернатора Бугайчука

Соціологічне дослідження «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» показало, що жителі міста не можуть назвати прізвища обласних очільників.

« Соціологічне дослідження показало, що полтавці фактично не знають, хто очолює обласну державну адміністрацію», – прокоментував результати опитування експерт «Аналітичного центру Діонісій Каплін».

Так, якщо сумувати відповіді на питання: «Як Ви оцінюєте діяльність губернатора Полтавщини Віктора Бугайчука?», то можна зробити висновок, що 88,2% не знають такого.

В Аналітичному центрі такий стан справ пояснюють тим, що нинішній губернатор не є публічною особою. Також причиною низькою впізнаваності є той факт, що Бугайчук не мешканець Полтави.

« Хоча, якщо поглянути на нещодавнє дослідження Миколи Лебедика, то і в рідному Кременчуці він має таку ж невисоку підтримку. Ще одна причина низької пізнаваності та рейтингу те, що інформація про його діяльність, вочевидь, не доходить до жителів міста. Про те, хто у цьому випадку «недопрацьовує, висновки робити самому Віктору Михайловичу»,- зазначили в аналітичному центрі.

До речі, «Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» також запитав у полтавців про їх ставлення до окремих принципів децентралізації влади. Зокрема, поцікавилися думкою жителів міста про те, чи потрібно українцям обирати губернаторів.

« Дослідження цього питання показало, що переважна більшість полтавців (85,2%) хочуть самостійно вибирати губернатора. Й лише п’ять з половиною дотримуються думки, що очільників ОДА повинен призначати Президент. І тільки 1,4% довірили б цю задачу депутатам облради. Це свідчить про високий запит суспільства до цього питання», – розповів Діонісій Каплін.

Коментарі