•  

Полтавці обурені відсутністю голови МСЕКу Паламарчука на робочому місці

3080
Полтавці обурені відсутністю голови МСЕКу Паламарчука на робочому місці

Жителі Полтави нарікають, що не можуть застати Дмитра Паламарчука, головлікаря Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи, у робочий час на місці роботи.

Громада спробувала вияснити причини відсутності Паламарчука, та співробітник центру викликав приватну службу охорони «Антарес». Про це розповів очевидець подій Олександр Масюк. Він зазначив, що охоронці вчиняли протиправні дії по відношенню до громади та інвалідів.

– Приїхали «Антареси», почали інвалідів викидати з кімнат. Працівники центру відмовилися викликати поліцейських. Сказали, приходьте завтра, він (Паламарчук – ред.) буде на робочому місці. За що він получає деньги? – Масюк.

Постійтну відсутність Паламарчука на роботі Масюк пояснив візитами головлікаря до голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка. 

– Наверноє, вони з Валерієм Анатолійовичем ділять дєнєжкі. А Головко розказує, що не бере дєньгі. А ту декларацію, що він показав, можна бійцям на передову отдать.

Також Масюк прокоментував ситуацію з судовим процесом психічнохворого Сергія Череднченка.

– Таких г..д, як Чірік (прізвисько Чередніченка – ред.), як Педик (справжнє прізвище Ігоря Головатого – ред.), надо їх садить, що вони таке роблять, – Масюк.

Нагадаємо, на судовому процесі громада порушила питання про незаконність у керуванні автівкою та тримання вдома зброї хворим на шизофренію Сергієм Чередніченком.

Більше тут:

Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

Чередніченко зробив цирк у Полтавській міськраді імені Мальцева

Коментарі