•  

Полтавці допомогли ВР ухвалити закон 1558-1

3420
Полтавці допомогли ВР ухвалити закон 1558-1

Вчора Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект про валютні кредити. Голосування проходило під багатотисячний мітинг кредиторів, які вже постраждали від стрибка курсу долару втричі порівняно з минулим роком.

Вчора під стінами Верховної Ради полтавці опинилися серед протестувальників проти суддівського і прокурорського свавілля, що триває і після люстрації в цих відомствах, яка пройшла формально і лишила посади більшості ставлеників режиму Януковича.

Кілька тисяч людей зі всієї України взяли участь в акції протесту на захист прав кредиторів від неправочинних рішень судів. В числі протестувальників близько сорока представників прибули з Полтави за підтримки «Останнього Бастіону».

Полтавцям є проти чого протестувати. В області стало звичною справою – судді виселяють боржників банків з помешкань уже не вперше, а прокурори підтримують такі рішення не виносячи протестів на них.

Перший прецедент в Полтаві – уже здійснений факт: днями своїм рішенням місцевий суддя виселив жінку з дитиною з їх власної квартири.

На думку полтавців, які виступили на загальноукраїнській акції протесту, витоки багатьох проблем в Полтаві в тому числі і цієї полягають у корумпованості місцевої судової влади і Апеляційного суду зокрема, також в одній зв’язці з банкірами виступає керівництво обласної прокуратури – каже голова ГС «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов:

Коментарі