•  

Полтавці попрощалися з полеглим на війні В’ячеславом Литовченком

2970
Полтавці попрощалися з полеглим на війні В’ячеславом Литовченком

Загиблого у війні на Сході України В’ячеслава Литовченка сьогодні провели в останній путь у Полтаві. Бійця на позивний ВДВ вбито під Авдіївкою.

Богослужіння за упокій полеглоговійськовоговідбулося у Святоуспенському Соборі. Ушанувати пам’ять полеглого прийшли бойові товариші, родичі й пересічні полтавці

«Останній Бастіон» в скорботі разом із родиною та побратимами В’ячеслава.

Вічна пам'ять героєві, що загинув на досі не визнаній урядом і президентом війні. Нагадаємо, останній під час інавгурації пообіцяв, що так зване АТО триватиме кілька годин.

Свідоме невизнання війни, маскування її за маску АТО призвело до значних втрат серед населення. Так 3 березня 2016 року голова моніторингової місії ООН озвучила інформацію, що за період з квітня 2014 до 15 лютого 2016 року зафіксовано 9167 вбитих і 21044 поранених в результаті бойових дій. Це число включає українських військовослужбовців, членів проросійських збройних груп, і цивільне населення.

Редакція видання вважає, що навіть це число навмисно заменшене та не відповідає дійсному стану речей, оскільки не враховує всіх жертв, полонених та безвісти зниклих українців за понад 2.5 роки війни. 

Коментарі