•  

Полтавці продовжують утопати в снігу

2550
Полтавці продовжують утопати в снігу

Жителі Полтави масово скаржаться, що від Нового Року пересуватися автотранспортом, а подекуди і на власних двох в місті неможливо – комунальники чистять лише найбільші дороги, якими рухається багато маршрутів громадського транспорту, лишаючи без уваги другорядні. Також комунальники цього року ще не посипали слизькі ділянки піщано-сольовою сумішшю – бідкаються полтавці.

Згідно з нормативами, сніг з доріг обласного центру повинен бути повністю вивезений за дві доби після завершення снігопаду. Таким чином комунальні служби вже мали повністю очистити проїжджі частини доріг і тротуари міста від снігу. Проте спілкування з жителями міста вказує на зворотне:

Ілля:

«Сьогодні на тротуарах снігові замети хоча снігу не було кілька днів, а важко навіть ходити».

Олександр:

«Неможливість під'їхати з проїжджої частини до наших домівок у приватний сектор. Я маю маленьку дитину 2 роки і до нас не може під'їхати не міліція, ні швидка, ні пожежна служби. Коли моя дружина звернулася до комунальників які на сусідній вулиці чистили дорогу, вони їй відповіли, що вони чистять тільки там де велике скупчення народу, а ми що не люди ?»

Ігор:

«Хронічно не чистять ділянки доріг від вулиці Маршала Бірюзова і дворову територію. Ні їздити, ні ходити пішки вже неможливо. Останній раз чистили до Нового Року. Роз'їхатися двом машинам вкрай важко. При цьому автомобіль кидає з боку в бік, а це і загроза ДТП і пішоходам особливо. Адже люди туляться до колії де хоч якось можна пройти».

Вікторія:

«Не вживається жодних заходів, у нас вулицю не очищують від снігу та криги зовсім. Суть проблеми в тому, що на дорозі утворилася колія глибиною приблизно двадцять сантиметрів. На проїжджій частині "застряють" автомобілі, утворюються затори з кварталу буває аж до головної дороги».

Максим Кондратенко

Коментарі