•  

Полтавці штурмують відділення Дельта-Банку, намагаючись забрати свої вклади, соціальні виплати і пенсії

6640
  • apps/2909df1b1d62490dbd9a79bad1579b0f.JPG
  • apps/60e1136eb9a94494af93a824dc6025d6.JPG
  • /media/cache/a6/78/a6789fa38c07681a38e89d8a91862559.jpg
  • /media/cache/47/f7/47f7299c97b270d9fd44546df684764b.jpg


Сьогодні біля одного з відділень Дельта-Банку у Полтаві близько півтори сотні полтавчан намагалися потрапити до приміщення фінустанови, щоб отримати свої заощадження, пенсії і соціальні виплати.

Одна з присутніх, всіх людей записує у чергу. Станом на 11.00 її список налічував 130 осіб. На іншому списку черга тих, хто хоче потрапити на прийом до фінансиста, третя черга – до керівника відділення. Подібна ситуація і у інших відділеннях цього банку.

Як виявилось, проблеми у банку почалися ще в травні. Тоді установа обмежила всі фінансові операції. В касі можна було отримати не більше 500 грн. Зараз же максимально, що дають в одні руки – це 200 грн. власникам депозиту і 500 грн. соціальних виплат. На запитання чому, не можна отримати гроші в банкоматі, розлючений натовп відповів, що близько двох тижнів назад, всі платіжні картки MasterCard, видані банком заблокували, розрахуватися ними в терміналах магазинів чи за допомогою онлайн-банкінгу стало неможливим.

У відділенні на вулиці Сінній працює всього одна каса, охоронці впускають до приміщення по 5 чоловік, решта юрмиться на сходах.

Зателефонувавши на «гарячу лінію» банку, ми почули у відповідь, що всі відділення працюють у звичайному режимі і забрати свої гроші можна без будь-яких проблем. Керівництво банку не дає своїм клієнтам жодних пояснень.

Один з вкладників банку, Олександр Анатолійович розповів, що не може забрати свої заощадження, не зважаючи на те, що заздалегідь звернувся до керівництва банку з письмовим зверненням. Та найбільше чоловіка обурює те, що банк навіть не намагається йти назустріч своїм клієнтам. Термін його депозиту скінчився, забрати він його не може, а проценти за період «затримки» не нараховуються. Він порахував, що якщо щодня отримуватиме по зазначеному ліміту, забрати повністю свій депозит, він зможе через два з половиною роки.

Інша клієнтка банку Ольга Василівна розповіла, що не розуміє, чому не може отримати свою пенсію, адже пенсійний фонд нарахував всі соціальні виплати вчасно. Крім того, декілька разів банк просто закривався посеред робочого дня, залишаючи натовп своїх клієнтів ні з чим. Причини закінчення робочого дня співробітники банку щоразу називають різні: несправність серверу, відімкнення електроенергії, хвороби працівників тощо. Минулої суботи у відділенні установи зробили вихідний, не попередивши про це заздалегідь і близько півсотні людей, які стояли в черзі з 6 години ранку пішли додому ні з чим.

За словами ще однієї клієнтки банку Тамари, щодня черга тільки збільшується, а регіональне керівництво «Дельта-Банку» не дає жодних роз’ясень, чим і провокує невдоволення людей, які намагаються в екстреному порядку розірвати всі договори з цією фінансовою установою.

Марина Левчук

Коментарі