•  

Полтавці скандували «Ганьба» Терелі й поліції

3083
Полтавці скандували «Ганьба» Терелі й поліції

Сьогодні близько 150 полтавців влаштували мітинг під Головним управлінням національної поліції. Люди вимагали від правоохоронців знайти злодіїв, які пошкодили 5 меморіальних дощок у Полтаві. Під час мітингу біля ГУ НП до протестувальників вийшов начальник Полтавського відділу ГУ НП Олександр Терела. Мітингувальники зустріли його вигуками «Ганьба». Так громада оцінила роботу поліції та СБУ у Полтаві, які не змогли запобігти побиттю меморіальних дощок загиблим захисникам України на Донбасі минулої ночі.

Сам начальник полтавської поліції пояснив, що відкриваються кримінальні справи за кожним інцидентом, але зараз немає можливості звітуватися. Поліція робить це тільки після закриття провадження.

– Правоохоронці постійно працюють над усіма справами, але звітуватимуться після завершення слідства. Ми так само невдоволені цим інцидентом, як і ви. Розбираємося по цій і минулих справах, але поки що нічого сказати не можу – Терела.

Також на заході була присутня донька одно з загиблих воїнів АТО, меморіальну дошку якому було встановлено нещодавно на 6-й школі.

– Я знаю, що відеонагляд є на території школи. Для мене є питанням те, чому вимкнули світло. Як сказав директор, на записі видно силует, який розбиває дошку молотком та спокійно собі йде з місця злочину – розповіла Марія Боняківська.

Загалом мітинг тривав кілька годин, у підсумку якого матері та родичі загиблих, чиї дошки були спаплюжені, були запрошені на закриту розмову для того, аби поліція відзвітувала за результати розслідування на цей момент.

Коментарі

  • Критина Деманча (15 вересня 2016, 01:15)

    Такая почетная должность, а занимает ее какой-то *****

  • Дима Павличенко (12 вересня 2016, 22:11)

    Це зрада. Люди що повинні нас захищати нічого не роблять.

  • Лекс Лютор (12 вересня 2016, 21:43)

    Ганьба г*ндону!