•  

Полтавці скаржаться на соцмережу: у Facebook знову стався масштабний збій

110

У соціальній мережі Facebook сьогодні, 16 серпня, по всьому світу фіксувалися проблеми в роботі. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Downdetector, сервісу, який відстежує роботу інтернет-ресурсів (http://www.unn.com.ua/uk/news/1747242-u-facebook-znovu-stavsya-masshtabniy-zbiy).

src="http://bastion.tv/media/files/40c432a2287a4af59b81f193f2e1103c.jpg">

Станом на 17:50 за київським часом користувачі Facebook скаржаться, що не можуть під'єднатися до сервера (45%), авторизуватися (35%), а також відправляти або отримувати повідомлення (19%).

Найбільші проблеми спостерігаються майже по всій території США, на Кубі, у Мексиці, Перу, Бразилії, Аргентині, Чилі, Венесуелі, на південному сході та на південному заході Канади, в Австралії, Кенії, Єгипті, Саудівській Аравії, Бангладеш, В’єтнамі, Лаосі, Японії, Пакистані, Непалі, В’єтнамі, Індії, Казахстані, Новій Зеландії, Німеччині, Туреччині, Великій Британії, Ірландії, Нідерландах, Бельгії, Франції, Італії, Іспанії, Латвії, Польщі, Чехії, Данії, Норвегії, Болгарії.

Серед українських користувачів на проблеми жаліються жителі Києва, Запоріжжя, Дніпра, Полтави та Маріуполя.

Нагадаємо, це не перші скарги на роботу соцмережі цього тижня. Подібні збої спостерігалися і у понеділок та у середу. Щоправда, у полтавців у попередні дні Facebook працював відмінно. А от на роботу Viber вони скаржилися у понеділок. Нагадаємо, в цей день у його роботі були збої не лише в Полтаві, а й в Одесі, Харкові, Києві, Житомирі, Рівно, Тернополі, Луцьку, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі.

Коментарі