•  

Полтавці створили макет комфортної Левади

2752
Полтавці створили макет комфортної Левади

На «Майстерні міста» мешканці Полтави долучилися до створення зручного мікрорайону Левада. Організатори фестивалю дали можливість маленьким полтавцям власноруч спроектувати та побудувати місто майбутнього. Пояснюючи, чому така увага прикута саме до Левади, ведучі звернули увагу на те, що цей мікрорайон є одним з найрозвинутіших у місті. Наразі його населення складає 17 тис. людей, і за прогнозами, у майбутньому ця цифра зростатиме. Тільки зараз там розбудовують житлові комплекси. Є перспектива побудування нових торгових центрів, обладнання набережної.


Саме про набережну сьогодні говоритимуть на «Майстерні» міста о 18:30. Громадські організації, звичайні полтавці зможуть представити своє бачення проблеми облаштування пляжу біля р. Ворскли.

Загалом, замовником проекту «Майстерня міста» та інтегрованого розвитку міст в Україні є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Фестиваль проходить з 22-го по 25-е вересня.

Коментарі

  • Дима Домодедов (25 вересня 2016, 00:24)

    Нужно добиватся реальных изменений а не макетов

  • Артем Ярема (23 вересня 2016, 15:15)

    "Комфортна Левада" - ? Воно так і залишиться лише макетом.