•  

Полтавці у відповідь на подорожчання проїзду вимагають покращити якість транспорту

650
Полтавці у відповідь на подорожчання проїзду вимагають покращити якість транспорту

Анонсоване нещодавно підвищення ціни на проїзд у міському транспорті викликало хвилю обурення у більшості полтавців. Багато хто заговорив про невідповідність плати за проїзд, що постійно зростає, і якості самого транспорту та обслуговування у ньому.

Голова громадської організації з питань захисту прав споживачів «За ваші та наші права» Ольга Кушнєрьова озвучила вимоги полтавських пасажирів до якості надання транспортних послуг у нашому місті. Полтавці не раз зверталися до організації зі своїми наріканнями та пропозиціями.

За її словами, пасажири просять використовувати автобуси, категорія і клас яких відповідають пасажиропотоку на маршруті. Це необхідно для уникнення тисняви та непритомності пасажирів через задуху в салоні.

Потрібно усунути проблеми з зупинками, які не передбачені графіком та маршрутом.

На зупинці Критий ринок, де висять розклади та номери маршрутів, полтавці хотіли б бачити й початковий та кінцевий пункт призначення транспорту на цьому маршруті.

Рекламу в автобусах вимагають використовувати так, щоб вона не обмежувала пасажирам оглядовий простір, не закривала вікна.

Для полтавців важливо збільшити кількість перевізників після 20.00 та забезпечити перевезення пасажирів містом цілодобово.

На зупинках транспорт має під’їжджати впритул до тротуару.

Є гостра необхідність у покращенні санітарного стану міського транспорту. Зараз він не відповідає нормам закону.

За словами Ольги Кушнєрьової, полтавці також нарікають на нечасте і нерегулярне оголошення зупинок у міському транспорті.

Крім того, пасажири просять забезпечити перевезення до кладовищу у районі Розсошенці за постійним окремим графіком, який треба опублікувати в ЗМІ.

Та чи не найбільше пасажири вимагають ввічливого відношення з боку кондукторів і водіїв.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі