•  

Полтавці зібрали кошти на амуніцію для полтавської міліції, які перебувають в зоні АТО

470
Полтавці зібрали кошти на амуніцію для полтавської міліції, які перебувають в зоні АТО

Благодійна акція відбулася в рамках культурно-мистецького проекту «Полтава вишивана». Учасники акції, а їх було близько 15000 громадян, не тільки одягли вишиванки, але й зібрали кошти на допомогу учасникам антитерористичної операції на Сході.

За словами заступника міського голови Полтави Світлани Порохні, протягом усього заходу представники громадських організації та волонтерських центрів збирали кошти в спеціальні скриньки.

«Народні умільці, що реалізовували свої вироби на вулиці Жовтневій, перерахували частину коштів від продажу своєї продукції. Понад 9 тисяч гривень зібрали освітяни міста. Ще 11 тисяч зібрано завдяки продажу виробів, що їх створили дошкільнята разом зі своїми батьками та вихователями. Символічна плата за патріотичний боді-арт, вплітання в волосся стрічок королю прапору, а також фотографування в образі козаків також пішла на благодійність» - повідомила Світлана Казимирівна.

Підрахунок коштів відбувся 22 вересня в приміщенні Полтавської міської ради за участю представників міської влади, обласного управління міліції, громадських організацій та засобів масової інформації. Знявши пломби зі скриньок та перелічивши кошти, комісія нарахувала 33 070, 68 гривень.

Ці кошти буде покладено на рахунок благодійної організації Help Group. За них придбають необхідну бійцям амуніцію відповідно до переліку, наданого Полтавським міським управлінням УМВС України в Полтавській області.

Керівництво Міліції Полтавщини вдячне полтавцям за небайдужість у наданні допомоги полтавським бійцям, які виконують свої функції на Сході України.

ВЗГ УМВС України

Посилання на джерело: http://mvs.gov.ua/

Коментарі