•  

Полтавці знову і знову потрапляють «на вудочку» до шахраїв

1870
Полтавці знову і знову потрапляють «на вудочку» до шахраїв

Незважаючи на всі перестороги з боку правоохоронців жителі Полтавщини вкотре стають жертвами шахраїв, які вміло виманюють у них великі суми коштів. Стало відомо про три факти шахрайства за останні кілька днів. Зловмисникам вдалося виманити у людей більше 46 тисяч гривень.

65-річна жінка віддала псевдоправоохоронцям 15 тисяч гривень. По телефону невідома особа представилась співробітником міліції і повідомила, що її близька людина потрапила в аварію. Щоб «вирішити» проблему жінці запропонували переказати гроші на банківський рахунок. Літня жінка не задумуючись виконала всі настанови співрозмовника. Що її ошукали, пенсіонерка зрозуміла пізніше і тоді за допомогою звернулася до міліції.

З 41-річним жителем Кременчука сталася дещо інша історія. Йому на мобільний телефон прийшло повідомлення, що він став власником новенького авто. Щоб його отримати необхідно було заплатити певну суму коштів. Через термінал чоловік відправив невідомим зловмисникам 8200 гривень. Випадки смс-шахрайства трапляються дедалі частіше, повідомляють у прес-службі міліції Кременчука. Текст повідомлення у всіх випадках приблизно один і той самий: «Ви стали переможцем і виграли автомобіль. Щоб отримати приз, потрібно перерахувати гроші (____ грн.) на карту Банку № .... додаткова інформація за телефоном 095…… , 097………. Інформація на сайті www.auto.......... ».

А в селі Садки Кременчуцького району 77-річна пенсіонерка віддала шахраям 23 тисячі гривень, які запропонували їй обміняти їх на купюри нового зразка. Всі випадки розслідуються правоохоронцями. За кожним фактом звернення розпочато кримінальне провадження за статтею 190 ККУ(шахрайство).

Міліція переконливо прохає громадян бути обачними! Якщо ж з вами сталася подібна ситуація – негайно ж зв’яжіться зі своїм родичем чи близьким. Якими б переконливими не були докази шахрая, не робіть ніяких дій. Спочатку перевірте достовірність інформації про надзвичайну подію та одразу повідомте до міліції .

Коментарі