•  

Полтавці зустрічали правоохоронців, які щойно повернулися з зони АТО

1980
Полтавці зустрічали правоохоронців, які щойно повернулися з зони АТО

Сьогодні полтавці зустрічали справжніх героїв, мужніх правоохоронців, які протягом 55 днів захищали цілісність держави на Сході України. Десятки містян з голосними вигуками «Герої!», міцними обіймами і теплим чаєм зустріли біля будівлі УМВС автобуси, в яких приїхали бійці зведених загонів міліції та спецпризначенці батальйону «Полтава».

Леонід Бобрицький, заступник начальника УМВС Полтавщини висловив вдячність усім бійцям за їх патріотизм, самовідданість і професіоналізм, який вони повсякчас демонструють в периметрі російсько-українського конфлікту, та зазначив, що для збереження територіальної цілісності країни працівникам міліції та бійцям добровольчих батальйонів доводиться виконувати найскладніші, найнебезпечніші та найвідповідальніші завдання в рамках антитерористичної операції на рівні з професійними військовослужбовцями Збройних сил України.

Справжнім домашнім теплом намагалися зігріти міліціонерів учні Полтавського багатопрофільного ліцею №1 імені Котляревського. Вони радо пригощали бійців гарячим чаєм і пиріжками, які власноруч напекли дівчата цього навчального закладу.

На відпочинок у правоохоронців передбачено всього декілька днів, а далі вони знову приступлять до виконання своїх звичайних обов’язків, проте багато з них знову повернуться на Донбас, щоб відстоювати право України на самостійність.

Наступна колона полтавських правоохоронців має прибути в Полтаву ввечері, повідомив Юрій Сулаєв на своїй сторінці в соцмережі. 

Коментарі