•  

Полтавців просять допомогти переселенцям із зони АТО

280
Полтавців просять допомогти переселенцям із зони АТО

Полтавська влада закликає небайдужих полтавців допомогти переселенцям харчами, ліками та засобами першої необхідності.

Інформація про це розміщена на сайті Полтавської ОДА.

Наразі біженці потребують дитячих речей, зокрема, необхідні - соски-пустушки, пляшечки для годування, дитяча олійка для тіла, підгузки, чашки для дітей, дитяче харчування (сухе, суміші, каші), вода питна, макарони, крупи, кава, чай, цукор, олія.

Також необхідні засоби гігієни: шампунь, дитяче мило, дитячий пральний порошок, туалетний папір, зубні пасти, щітки.

На сайті розміщено перелік медикаментів, яких не вистачає. Це - барбовал, корвалмент, валокардин, корвалол, анальгін, спазмалгон, аскофен, цитрамон, йод, перекис водню, антисептики, таблетки від алергічних реакцій, краплі від отиту, активоване вугілля, левоміцетин, бинти, засоби від грипу та застуди, вата, дитячі сиропи від кашлю.

Усі речі та медикаменти чекають за адресою Октябрська, 45. Допомогу просять залишати у кімнаті 131 Полтавської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що громадяни, які тимчасово переїхали до Полтавської області із зони АТО і потребують допомоги в пошуку житла та роботи, можуть отримати необхідну інформацію на сайті для переселенців http://migrants.gov.ua/ та на Інтернет-порталі trud.gov.ua. Також додаткову інформацію щодо поселення та працевлаштування можна отримати в Обласному контактному центрі у приміщенні Полтавської ОДА та за безкоштовним номером 0-800-502-230.

Коментарі