•  

Полтавців, які підірвались гранатою, прооперовано – в обох стан важкий. Міліція порушила кримінальну справу

550
Полтавців, які підірвались гранатою, прооперовано – в обох стан важкий. Міліція порушила кримінальну справу

З’явились свіжі подробиці вчорашнього вибуху в житловому будинку Полтави.

Дві людини підірвалися на гранаті у Полтаві. Чоловіків із тяжкими пораненнями доправили до лікарні. Правоохоронці кажуть - причиною трагедії стала бойова граната РГД-5.

Про це передають «Подробиці».

Вона поралася на кухні, коли почула знадвору вибух. Звук був тихий, тож Ольга не надала цьому значення. А згодом дізналася про трагедію, що сталася в сусідньому будинку.

"Почула як щось таке, чи стрельнуло, чи бухнуло, ну зовсім тихо. Я нічого там не бачила, в хаті не була, не знаю. А бачила, як хлопців виносили. То я ж кажу: менший той з одірваною рукою, кістю. То хоч стогнав трошки так. Лежав на тому. А старший зовсім такий… зовсім погано", - говорить Ольга Русанівська сусідка.

Сусідка Олена однією з перших кинулася допомагати пораненим. Але надовго жінки не вистачило - не витримали нерви. Каже: жахи від побаченого і досі перед очима.

"Звісно, дуже страшно і дико що таке трапилося. І коли я вбігла, то старший лежав так голова була одна в коридорі, а ноги були в кухні і весь в крові. А у меншого Анатолія була одірвана кість. І мені стало погано і я вискочила. Визвала скору і все", - говорить Олена Ткаченко, сусідка.

Міліціонери кажуть - в кімнаті, де були брати Анатолій і Олександр, вибухнула граната РГД- 5. Звідки вона у чоловіків - які не їздили в зону АТО і не були військовослужбовцями – з'ясовуватиме слідство.

"Сьогодні о 13.40 до чергової частини Київського райвідділу поступило повідомлення про те що в одному з приватних будинків міста Полтави стався вибух. При виїзді слідчо-оперативно групи інформація підтвердилася. Було виявлено двох потерпілих з тілесними ушкодженнями схожими з ушкодженнями, які отримують від вибуху гранати. При цьому в одного з потерпілих було відірвано кінцівку та мались тілесні ушкодження в ділянках тулубу та рук, ніг у вигляді осколочних поранень. Інший мав аналогічні тілесні ушкодження. Вони були в шоковому стані", - говорить Олег Кропивка перший заступник начальника Київського райвідділу міліції м. Полтави.

Чоловіків кілька годин оперували. Але стан залишається важким - зараз вони в реанімації.

"Саня в тяжкому, а Тоха трохи в кращему. Ну, в Тохи одрізали руку праву", - говорить мати.

За фактом вибуху в міліції порушили кримінальне провадження. Власнику гранати загрожує до трьох років за ґратами.

Коментарі